Jednym z profili naszej działalności jest pomoc firmom, zarówno tym dużym, jak i tym jednoosobowym w księgowości. Prowadzimy biuro rachunkowe, dzięki któremu wiele firm nie musi myśleć o jednym z ważniejszych aspektów swojej działalności, jakim jest księgowość. Nasza księgowa wspomoże Państwa w codziennych rachunkach, fakturach. Doradzi także, jak odpowiednio zarządzać finansami firmy.

ksiegowość jaworznoJako biuro rachunkowe posiadamy wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że przepisy dotyczące rachunkowości nie są nam obce. Nasi księgowi na bieżąco aktualizują swoją wiedzę, zapoznają się ze zmianami w przepisach, aby móc nie tylko indywidualnie, ale przede wszystkim profesjonalnie podejść do każdego klienta.

Jaworzno jest siedzibą naszego biura, jednak nie zamykamy się na klientów z innych zakątków Polski, jak również tych zagranicznych. Wspomagamy zarówno firmy duże i małe, spółki, jednoosobowe działalność gospodarcze, stowarzyszenia i fundacje.

Księgowość to jeden z obszarów, w którym czujemy się najlepiej. W ramach współpracy, nasza księgowa wykona dla Państwa:

  • weryfikację otrzymanych dokumentów, odpowiednią ich kwalifikację oraz księgowanie;
  • wszelkie ewidencje księgowe w formie elektronicznej i papierowej;
  • deklaracje podatkowe
  • usługę określonych rozwiązań, jak np. projekty unijne czy rozliczenie podatku VAT

Na życzenie klienta sporządzimy także okresowe raporty dotyczące stanu finansowego przedsiębiorstwa, jak również wskażemy rozwiązania, które pomogą odpowiednio rozwijać się Państwa firmie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, informujemy ich także o zmianach w przepisach. Oferujemy doradztwo w zakresie wysokości podatków, zarówno dochodowych, jak i od towarów i usług

Jeśli szukaliście Państwo biura rachunkowego, któremu możecie zaufać i które poprowadzi Waszą księgowość w sposób profesjonalny, to doskonale trafiliście. Jaworzno wie, że dla klienta jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Uważamy bowiem, że to Wy jesteście najważniejsi. Bez Was nie byłoby nas.

Masz pytania – zadzwoń lub odwiedź nas w naszej siedzibie. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości przy filiżance aromatycznej kawy.

Skontaktuj się z nami!